Nav view search

Navigation

Výsledky závodů

1. kolo České ligy mládeže 2017 – a byli jsme třetí (2)

Máme za sebou první kolo ligy. A nezbývá než se chlubit a chválit. Po prvním kole jsme v hodnocení ligy na třetím místě. Před námi jsou Liberec a Pulec Praha, na paty nám šlape Tábor. Získali jsme celkem 10 "medailových" míst - 6 x 1. místo, 1 x 2. místo a 1 x 3. místo v individuálních disciplínách, 2 x 2. místo ve štafetách. I přes chřipkovou epidemii dorazilo nakonec na závody 17 plavců.

Konečně se dočkala Nela, která ve všech svých individuálních disciplínách zvítězila. Nezklamal Tomáš, který získal 3 vítězství a jedno druhé místo. Linda vybojovala 3. místo. K tomu se Lindě a Šimonovi podařilo získat ještě celkem tři pátá místa.

Naši nejmladší, Lucka, Beata a Šimon, se závodů nezalekli a podařilo se jim vybojovat body do hodnocení ligy. Holky se s vervou vrhly i do postaršené štafety a pomohly vybojovat cenné body v kategorii C (ač samy jsou ještě kategorie E0).

Postavili jsme celkem 4 štafety, z nichž dvě (kategorie E a D) obsadily druhé místo.

Pepina s Andulkou se na závodech teprve otrkávají, ale už jenom jejich účast na závodech nám zajistila další body.

Jaromír si jako jediný "céčkař" troufl na závody a vybojoval potřebné body. Doufám, že si z něho vezmou příklad i ostatní "céčkaři" a v příštím kole se závodů zúčastní.

Pochvalu si zaslouží všichni, kdo na závodech byli.

Děkuji všem závodníkům i rodičům, kteří je na závody doprovodili, a zároveň připomínám, že druhé kolo ligy se plave v Táboře v sobotu 11. března.