Nav view search

Navigation

Výsledky závodů

I po 2. kole České ligy mládeže jsme třetí.

Druhé kolo ligy se konalo na bazénu v Táboře. I přes pokračující jarní prázdniny dorazilo nakonec na závody 17 plavců. A můžeme se pochlubit, že se našim plavcům opět dařilo.

I po druhém kole se nám podařilo udržet třetí místo v průběžném hodnocení ligy. Získali jsme celkem 7 "medailových" míst – 4x1. místo, 1x2. místo a 2x3. místo v individuálních disciplínách, a 1x2. místo ve štafetách. Jestli Vám připadá, že je to ústup ze slávy v porovnání s prvním kolem, je třeba si uvědomit, že všechny kategorie plavaly o jednu disciplínu méně.

Nele Duškové se i přes zdravotní problémy podařilo získat dvě první a jedno třetí místo. Tomáš Pilný získal dvě vítězství a jedno druhé místo. Linda Bočková vybojovala kromě třetího místo na 25 m RP ještě páté místo.

Naše nejmladší závodnice, Lucka Orlovová a Peťka Šikýřová, se závodů nezalekly a vyplavaly si hezké časy. Plavaly se nejdelší tratě, ze kterých měli nováčci pochopitelně strach. Většina to ale zvládla bez problémů a "staří" plavci si zaplavali osobáky.

Postavili jsme celkem 4 štafety v netypické disciplíně 4x100 BF a "éčkaři" obsadili druhé místo.

Je škoda, že naši "céčkaři" se závodů opět nezúčastnili a nepomohli Jaromírovi Bartošovi v boji o body v této kategorii C. Ve štafetě musela opět o body bojovat štafeta „postaršená“ o závodníky z kategorie D. Snad se dalších odvážlivců dočkáme v Liberci.

Pochvalu si zaslouží všichni, kdo se závodů zúčastnili. Děkujeme všem závodníkům i rodičům, kteří je na závody doprovodili, a zároveň připomínám, že třetí kolo ligy se plave v Liberci v sobotu 1. dubna – a není to apríl.